SMARTBOND

Rada skúšate posledné módne trendy vo farbení vlasov? Nechávate si vlasy často zosvetľovať či melírovať? Túžite po radikálnej zmene farby vlasov?

Chcete svojim vlasom dožičiť maximálnu starostlivosť aj počas farbenia, odfarbovania alebo melírovania?

SMARTBOND JE PRE VÁS IDEÁLNYM RIEŠENÍM!

SMARTBOND je jedinečný systém, ktorý chráni a posilňuje vlasy v priebehu služby ako je zosvetľovanie, melírovanie či farbenie vlasov. Skladá sa z troch jednoduchých krokov. Prvé dva sa používajú ako služba v salóne a tretí následne ako starostlivosť na doma. Použitie produktov SMARTBOND je veľmi jednoduché a perfektne prispôsobené vašej každodennej práci.

Vďaka službe SMARTBOND je možné vykonávať takmer neobmedzené zmeny farby vlasov. A to aj na vlasoch scitlivených alebo dlhodobo namáhaných. V jeden deň si tak môžete dopriať radikálnu zmenu farby, napríklad nechať sa odfarbiť z tmavohnedej na svetlú blond. Alebo túžite po módnych pastelových či šedých odtieňoch? Vďaka SMARTBOND nie je nič nemožné!

Základom účinnosti systému SMARTBOND je spojenie kyseliny maleínovej s vybranými účinnými látkami, ako sú ceramidy a polyméry. Spolu tak dokonale chránia, posilňujú a znovu objavujú keratínové vlákna. Jednotlivé keratínové vlákna sú spojené pevnými disulfidovými väzbami a slabými iónovými a hydrogénovými väzbami. Tieto väzby sa môžu počas farbenia alebo odfarbovania narušiť alebo celkom zničiť. Vlas je potom scitlivený a hrubý.

smartbond.jpg

novinky zo salónu

všetky novinky
Na Priekope 45, Žilina
+421 902 191 128