O nás

Vítame Vás na stránke kaderníckeho Salónu Exclusive. Náš salón Vám ponúka kadernícke služby na vysokej profesionálnej úrovni, ktorá je podporená značkou L´Oréal Profesionnel. O vysokej kvalite poskytovaných služieb svedčí aj neustále zvyšovanie profesionálnej úrovne. Absolvované odborné školenia na Slovensku či v zahraničí sú zamerané na najnovšie trendy v strihoch, ošetrovaní, farbení a melirovaní vlasov. Kladieme veľký dôraz na odbornú kvalifikáciu a individuálny prístup. Dôkazom je veľa spokojných zákazníkov.

O Vaše vlasy sa postaráme využitím najmodernejších technológií L´Oréal Profesionnel.

Podstata značky L´Oréal Profesionnel je vytváraná nepretržitými inováciami. Špičkovými technológiami vyvíjajú prípravky s jedinečnými účinkami a originálnymi aktívnymi zloženiami. V každom prípravku sa odzrkadľujú želania a požiadavky všetkých zákazníkov.

Salón Exclusive sa stal partnerom programu L´Oréal Profesionnel „ Salón EXPERT PREMIUM“ ako člen komunity najlepších salónov a kaderníkov Slovenska. V rámci tejto spolupráce naši klienti dostávajú záruku vysokej kvality služieb, prípravky najvyššej kvality a najmodernejšie technológie v starostlivosti o vlasy.

Doprajte si relax a oddych v príjemnom exkluzívnom salóne krásy a oddajte sa do rúk profesionálnemu tímu kaderníkov.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

logo_loreal_salonplatinum_.jpg

novinky zo salónu

všetky novinky
Na Priekope 45, Žilina
+421 902 191 128