MÝTICKÝ RITUÁL OLEJOV

obrazok na okne.jpgTajomný Mýtický rituál olejov je jedinečným relaxačným zážitkom prispôsobeným na mieru potrebám vlasov každej ženy. Podľa diagnózy vlasov a priania klientky kaderník pripraví unikátnu zmes olejov a produktov rady Mythic Oil, ktorá zaistí najprecíznejšie výsledky. Aplikácia produktov a relaxačná masáž umocní zážitok klientky a prenesie ju do mýtického sveta. Unikátne zloženie produktov Mythic Oil vlasy hĺbkovo vyživí, dodá im intenzívny lesk a hebkosť.

Celý rituál sa skladá zo štyroch vzájomne nadväzujúcich krokov.
 


krok 1.jpg1. KROK: OČISTENIE

Prvým krokom Mýtického rituálu olejov sú vlasy dôkladne očistené vyživujúcim šampónom s olejovou textúrou Mythic Oil, ktorý je obohatený o zmes arganového oleja a oleja zo semienok bavlníka. Vyživujúci arganový olej sa získava z jadier semien stromu Argan, ktorý rastie v Maroku. Bol storočia využívaný v Európe a prisudzovalo sa mu tajomstvo krásy. Výhodou je jeho ľahké a rýchle vstrebávanie do pokožky, vlasov i nechtov. Arganový olej je zároveň bohatý na vitamín E a esenciálne mastné kyseliny, ktoré sú potrebné pre zdravé žiarivé vlasy a pleť. Olej zo semienok bavlníka je využívaný storočia pre výnimočné vyživujúce schopnosti. Je extrahovaný lisovaním za studena zo semienok rastliny bavlníka. Obsahuje vitamín E, ktorý je veľmi dôležitý najmä pre vlasy. Zároveň jeho regeneračné schopnosti zanechávajú vlasy hebké a vzdušné. Umývanie vyživujúcim šampónom dôkladne očisťuje vlasy a pokožku hlavy od všetkých nečistôt a vlasy súčasne vyživuje. Procedúra umývania je naviac doplnená o relaxačnú masáž hlavy, ktorá Vás príjemne uvoľní.

krok 2.jpg2. KROK: STAROSTLIVOSŤ

Po kroku očistenie nasleduje krok starostlivosť, v ktorom sa spájajú krémové textúry starostlivosti alebo masky Mythic Oil s koncentrovanými olejmi tak, aby najlepšie vyhovovali individuálnym potrebám každej klientky. Starostlivosť a maska Mythic Oil obsahujú rovnako arganový olej a olej zo semienok bavlníka, ktorý má vyživujúce vlastnosti. Delikátna krémová textúra Mythic Oil starostlivosť sa najviac hodí pre jemné vlasy, zatiaľ čo bohatá a hustá textúra masky je ideálna pre vlasy pevné. Podľa štruktúry vlasov sa jeden z týchto produktov zmieša s jedným z koncentrovaných rýdzich olejov - vyživujúcim alebo ochranným koncentrovaným olejom Mythic Oil.

krok 3.jpgkrok 3.1.jpg3. KROK: RELAXAČNÁ MASÁŽ

Naozajstný zážitok z Mýtického rituálu olejov prináša Mythic Oil masáž, ktorá je zdrojom relaxácie, uvoľnenia napätia a umožní celkový transfer energie. Zapojuje všetky zmysly a pomôže zmierniť negatívny dopad na ľudské zdravie, ktoré pochádza napríklad zo stresu, bolesti hlavy, nespavosti atď. Masáž zameraná na hlavu, ramená a krk vás príjemne nabije energiou a povýši rituál na zážitok, ku ktorému sa budete chcieť vrátiť.

krok 4 - fukanie.jpg4. KROK: MYTHIC FÚKANIE

Mýtický rituál olejov zakončuje Mythic fúkanie za pomoci oleja Mythic Oil, ktorý zaručuje optimálny výsledok hĺbkovou výživou, intenzívnym leskom a ochranou proti vlhkosti. Účes vydrží dlhšie perfektne upravený a naviac bude chránený proti vlhkosti a krepovateniu.


 

1400x960-H-JB-Wk47-loreal-pro-bg-055322.jpgRADA DOMÁCEJ STAROSTLIVOSTI

Esenciu Mýtického rituálu olejov si môžete odniesť aj domov s radou Mythic Oil pre domáce použitie. Šampón, starostlivosť a maska Mythic Oil svojim exkluzívnym vzhľadom, mimoriadnymi textúrami a výnimočným zložením navodí vo vašej kúpeľni atmosféru orientu a naviac zanechajú vlasy vyživené, posilnené, lesklé a hebké na dotyk.

novinky zo salónu

všetky novinky
Na Priekope 45, Žilina
+421 902 191 128